Bir firmanın/markanın oluşum aşamasının ilk adımı kullanılacak logo/amblem ve kurumsal olarak kullanılacak renklerdir. Markanız için olumlu izlenim oluşturmanın ilk aşaması profesyonel şekilde hazırlanmış bir logodur. Logo ile başlayan kalite olgusu şirketinizin ana karakterini yansıtır. Kurumsal Kimlik tasarımının ilk aşaması olan logo aynı zamanda şirketinizin tüm matbaa ve dijital alanlarında kullanılacaktır.

Yeni bir logo ihtiyacınız olduğunda Data Web Tasarım ekibi profesyonel tasarımlar üretmek için hazır. Unutmayın hazırlanan logo tasarımı, kartvizit, fatura, antetli kağıt, zarf, tabela,  internet sitesi vb gibi bir çok alanda kullanıldığı için mutlaka profesyonel bir ekip tarafından oluşturulmalıdır.

Data Web tasarım kurunsak kimlik tasarımı hizmetini sunar mncelikle sektörünüzde ile ilgili rakip ve pazar analizi yapar, sonrasında sizi diğer markalardan ayrıltıracak özgün ve yaratıcı logo çalışmasını hazırlar. Bununla birlikte sektörü ve hedef kitleyi baz alarak snlamsal renk çalışmasını tamamlar. Son olarak yazı karakteri ile birlikte yardımcı yazı karakterleri ve renkleri belirleyecek sonrasındada kurumsal kimlik rehberi oluşturulacaktır.

Kurumsal kimlik tasarımı orta vadede revize veya modernize edilebilir ancak unutulmamalıdır ki kurumsal kimlik ve logo tasarımı sık sık güncellenebilen çalışmalar olmadığı için sizi yansıtacak en doğru çalışmayı en başta yaptırmalısınız.  Sizde markanız/şirketiniz için logo ve kurumsal kimlik tasarım hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Bunun için teklif alabilir veya bizi aşağıdaki telefondan hemen arayabilirsiniz.