Google Adwords

 

Pek çok kişi ya da kurumun sahip oldukları kurumsal sitelerin arama motorlarında üst sıralarda yer almasını sağlayan unsur, Google Adwords sistemidir. Bu sistem sayesinde kullanıcılar siteleri için gerekli SEO çalışmalarını gerçekleştirebilir, arama motorlarında üst sıralarda yer edinebilir. Ancak bu konu hakkında bilgi sahibi olmayan kişi ya da kurumlar profesyonel bir yardım alma gereksinimi içerisindedir. Şirketimiz kurumsal ya da bireysel sitelerin SEO çalışmalarını her biri konusunda eğitimli ve deneyimli takım çalışanları ile profesyonel bir biçimde gerçekleştirmektedir.

 

Google Adwords Ne Anlama Gelmektedir?

 

Google Adwords Google arama motoru üzerinde web sitelerinin ortak bulma, içerik sağlama ve reklam verebilmenizi sağlayan bir sistem olarak nitelendirilir. Adwords reklamları temel itibariyle 3 yolla gösterime açılır. Bu yollardan ilki Google arama motorunda, sağ tarafta ya da sap üst köşede yer almaktadır. Bu yollardan ikincisi ise arama ortaklarının sayfalarında sol alt köşede yer alır. Sonuncu yol ise içerik ortaklarının belirlediği alanlarda ve bannerlarda yer almaktadır. Firma olarak seo çalışmalarınızı en üst düzeyde gerçekleştirmekte olup, aynı zamanda Google ADWORDS ile reklam almanızı ve verebilmenizi sağlamaktayız.

 

Google Adwords Hizmetimiz Hakkında

 

Google Adwords hizmetimiz ile birlikte dijital ortamda diğer siteler karşısında pek çok üstünlük sağlayabilirsiniz. Bu hizmetimiz ile birlikte sattığınız ürün ya da sahip olduğunuz reklamlara müşteri bulmasını sağlayabilir, reklam boyutlarınızın uzunluklarını ölçümleyebilir, diğer bir yandan yalnızca web sitenizi ziyaret eden takipçilerinize ve ilgi duyanlara para ödeyebilirsiniz. Tüm bunların yanında Adwords çalışmalarımız ile birlikte maliyetlerinizi en aza indirgeyerek yeni müşteriler kazanma yolunda pek çok avantaj sağlayabileceğiniz gibi doğru anahtar kelime kullanımı ile Adsense üzerinden sağladığınız kazancı arttırabilirsiniz.

 

Google Adwords Hizmetlerinden Ne Şekilde Yararlanabilirim?

 

Eğer sizler de sahibi bulunduğunuz bireysel ya da kurumsal sitelerin arama optimizasyonlarında en üst sıralarda yer almasını istiyorsanız ilk olarak yapmanız gereken eylem, iletişim numaralarımızdan ya da sistemimiz üzerinde bulunan panelden randevu talebinde bulunmanız yeterli olacaktır. Bu işlemi gerçekleştirdiğiniz takdirde hayalini kurduğunuz web sitesine mümkün olan en kısa sürede ulaşabilirsiniz.