Whatapps
0555 732 87 00

Günümüzde her şeyin internet üzerinden halledildiği dönemde, iletmek istediğiniz bilgileri yayınlayabileceğiniz bir web sitesi kurmak oldukça kolaydır. Yüzlerce tasarım seçeneğine sahip hazır site örneklerine erişebilir, web sitenizi dünyayla paylaşmaya hemen başlayabilirsiniz. Ücrestiz şablon seçeneklerinin çeşitliliği, herkesin kendi kullanım ihtiyaçlarına uygun bir seçeneğe ulaşmasına imkân vermektedir. Siteniz üzerinde bir şey satmanız, sadece bilgi iletiyor olmanız, vermek istediğiniz hizmetler, şablon seçimi sırasında rol oynamaktadır.

1.Luxury & Furnish Ücretsiz Şablonu

İlk olarak 2015’de tasarlanmış olan bu şablon, iç tasarım ile ilgili mobilya satışı yapan şirketler için ideal bir tercihtir. Resimlerin dikkat çekici bir şekilde sergilenmesi ürünlerin öne çıkartılmasına yardımcı olmaktadır.

2.Lightning Ücretsiz Şablonu

İsminden de anlaşılabileceği gibi aydınlatma sektörü için özel olarak hazırlanmış bir şablondur. Lambalar, abajurlar ve avizeler gibi ürünlerin satışında kullanılabilir.

3.Mattress Ücretsiz Şablonu

Şablonun görsel düzeni, yatak odası için sunulan ürün seçeneklerinin sergilenmesine yardımcı olmaktadır. Kaliteli bir alt yapıya sahip olan bu şablon, alıcıların dolap, yatak, yastık gibi çeşitli eşyalara göz atmasına imkân tanır.

4.Furnyish Ücretsiz Şablonu

Tasarım açısından Matress’e benzerlik gösteren bu şablonun açılış sayfasında popüler olarak tercih edilen ürünleri ve içerikleri öne çıkartabilirsiniz.

5.Shape Ücretsiz Şablonu

Sunulan bir hizmeti tanıtmak için harika bir şablon olan Shape, genellikle spor ve egzersiz temalı içerikler barındırıyor.

6.Wedding Store Ücretsiz Şablonu

2014’ten beri kullanıma açık olan bu şablonun içeriği, isminden de anlaşıldığı gibi düğün hizmetlerini içeriyor. Gerekli giyim parçalarından düğün planlamasına kadar birçok farklı unsuru bünyesinde barındırabiliyor.

7.Hosting Ücretsiz Şablonu

Hosting hizmet bilgilerinizi tek bir noktada topladığınız siteye ihtiyacınız varsa bu seçeneğe göz atabilirsiniz. Profesyonel bir tasarıma sahip olan bu site, hizmet satışlarınızı kolay hale getirecektir.

8.Ustora Ücretsiz Şablonu

Şirket politikalarınız hakkında değerli bilgileri yerleştirebileceğiniz kategorileri bulunan bu şablon, sevilerek tercih edilmektedir. Farklı ürün satışlarında tercih edilebilmektedir.

9.Gretong Ücretsiz Şablonu

Sıklıkla tercih edilen tarayıcılara uyumluluk gösteren Gretong, satış işlemlerinin yer aldığı farklı sektörler için tercih edilebilir. Mobil cihaz uyumu sayesinde, her türlü etkileşime izin verir.

10. E-Shopper Ücretsiz Şablonu

İçerdiği hizmetleri isminden de anlaşılan bu şablon, farklı ekran boyutu uyumu sayesinde dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Şablonun farklı tasarım alternatifleri mevcuttur.

11. Yolk Ücretsiz Şablonu

Popüler sosyal medya platformlarını web sitenize entegre etmenize izin veren bir şablon seçeneğidir. Giyim parçası satışlarında popüler olarak tercih edilen bu şablon, elektronik ürünler, çeşitli hizmetler ve eşyaların satışı için de kullanılabilir.

12. Airlines Ücretsiz Şablonu

Seyahat hizmetlerini sunabileceğiniz bu şablon içerisinde, benzersiz tasarım özellikleri yer almaktadır. Sayfa düzenini hazırlarken elde edeceğiniz özgürlük, yaratıcılığınızı konuşturmanıza imkân tanır.

13. MaxShop Ücretsiz Şablonu

Bölmeli bir sayfa ayrımına sahip olan bu şablon, site üzerinde çeşitli kategoriler yaratmanız gerekiyorsa ideal bir tercih olacaktır.

14. Brand Logo Ücretsiz Şablonu

Ürün ayrıntılarının ve özelliklerinin ayrıntılı bir şekilde listelenebildiği görsel imkanlar bulunmaktadır.

15. New Store Ücretsiz Şablonu

Çok yönlü bir kullanım sürecine sahip olan bu şablon, aynı sayfa içerisinde birden fazla işlem gerçekleştirmenizi sağlar. Bu özelliği sayesinde kullanıcılara, konforlu bir alışveriş süreci kazandırır.

16. mPurpose Ücretsiz Şablonu

Kişisel tercihlerine uygun olarak ticaret sitenizin tasarım özelliklerini değiştirebileceğiniz bir şablondur. Farklı teknolojik cihazların alt yapısında kullanıma uygundur.

17. Universal Ücretsiz Şablonu

Arama motoru optimizasyonu konusunda başarılı olan Universal, sitenizi üst sıralara taşımanıza yardımcı olur. Olabilecek en iyi renk uyumlarının yer aldığı bu estetik tasarımı tercih ederek harika sonuçlar elde edebilirsiniz.

18. Mih Store Ücretsiz Şablonu

Boyut, tasarım ve görünüm açısından diğer şablonlara oranla farklı bir noktada yer alan Mih Store, eşsiz bir şablon isteyenler için ideal bir seçenektir.

19. Elixir Fashion Ücretsiz Şablonu

Sektöre yönelik tasarımı ile dikkatleri üzerine çeken bu şablon, ürünlerinizi kolayca sergilemenizi sağlar. Çevrimiçi mağaza hizmetlerini oldukça kolay kılar.

20. Fashion Mania Ücretsiz Şablonu

E-ticaret için ideal olan bu şablon, 2015 yılında tasarlanmıştır. Moda ve giyim sektörü için gerekli tüm tasarım ayrıntılarını bünyesinde barındırır.

21. Cars Online Ücretsiz Şablonu

Tasarım içeriği isminden rahatça anlaşılan Cars Online, hizmetleri sunmayı kolay kılan farklı kategori seçeneklerine sahiptir. Otomobiller ve çeşitli araçları ilgilendiren her türlü tanıtımda kullanılabilir.

22. Nuevo Ücretsiz Şablonu

Siteye eklediğiniz fotoğrafların yüksek görüntü kalitesi, bu ücretsiz şablonu en sevilen seçeneklerden birisi haline getirmiştir. Sanal mağaza özelliği gösterebilen bu şablon, özel tasarım ayrıntılarına sahiptir.

23. Home Shoppe Online Ücretsiz Şablonu

Satılan ev eşyalarını öne çıkartan bir ana sayfaya sahiptir. Öne çıkarmak istediğiniz ürünlere dikkatin çekilmesini sağlar.

24. Obaju Ücretsiz Şablonu

Kapsamlı bir yapıya sahip olan bu şablon içerisinde tasarım ve renkler çeşitlilik göstermektedir. Düzen içerisine farklı sayfalara bağlantılar eklemek oldukça kolaydır.

25. N-Air Ücretsiz Şablonu

Ayakkabı satışı ile popülerlik kazanan bu şablon, farklı sanal mağaza ürünleri için de kullanılabilmektedir. Özellikle ayakkabılar için yaratılmış olması, sektörünün bununla kısıtlı kalmasına neden olmaz.

26. eElectronics

Farklı tasarım alternatifleri olan bu şablon, sanal mağaza imkanını bünyesinde barındırmaktadır. Birçok ürünün aynı anda kullanıcıya sunulmasını sağlayan bir düzeni bulunmaktadır.

27. Pendent Store

Her türden değerli taşın ve mücevherin satışı için özel olarak hazırlanmış bir alt yapıya sahiptir. Stil olarak sevilerek kullanılan bu şablon, müşteri ve kullanıcı sayınızı arttırmanıza yardımcı olmaktadır.

 

Hazır Web Sitesi ihtiyacınız bulunuyorsa uzmanlarımızın fikirlerinden faydalanabiliriniz. Sizin için proje üretmeye hazırız. Teklif almak için https://www.datawebtasarim.com/iletisim/ ulaşabilirsiniz.

Bir yorum Yaz