E-Ticaret

 

İnternet ile beraber tüm ticari davranışlar değişti. İnternet sonrası dönemde, alışveriş işlemler online olarak, üzerinden yapılmaya başlandı. Büyük firmalar, internetin gücünü gördükten sonra, birer web sitesi açtılar. Bununla beraber, küçük işletmeler ya da bireysel girişimciler bir web sitesi açarak E-Ticaret yapmaya başladılar. Bu konuda uzun yıllara dayanan deneyim ve müşteri odaklı hizmet anlayışımızla fark yaratmaktayız. Online satış mağazalarında olması gerekenleri çok iyi biliyor ve bunları uzman ekibimizle tatbik ediyoruz.

 

E-Ticaret Siteleri Hangi Özellikleri Taşımalıdır?

 

Bir e-ticaret sitesi her ne kadar satış odaklı olsa da görsel açıdan bazı özelliklere sahip olmalıdır. Sitenin ana sayfası, sade fakat dikkat çekici olmalıdır. Sitede satılacak olan ürünleri öne çıkaran bir tasarım, online satış sitesi için başarılı kabul edilmektedir. Bunun yanında yazılımı, sitenin yüksek güvenlik ihtiyacına cevap verecek şekilde olmalıdır. Sitenin sosyal ağlarla olan bağlantısı tanımlanmalı ve arama motorunun istediği koşulları karşılaması sağlanmalıdır. Firmamız, tüm bu konularda oldukça deneyimli ve profesyonel bir ekiple çalışmaktadır.

 

E-Ticaret Sitesi Fiyatları Pahalı mıdır?

 

Bir web sitesinin sahip olduğu özellikler, niteliğini belirlemektedir. Bu, online satış sitesi için de geçerlidir. Müşterimizin istediği, ortalama düzeyde bir online satış sitesi ise, fiyatı daha makul olmaktadır. Bununla beraber, sitenin kapsamı geliştikçe, güvenlik beklentisi arttıkça fiyat da artacaktır. Ancak, firmamız en yüksek kalitedeki ticari siteleri, uygun fiyatla hazırlamaktadır. Firmamız ayrıca, satış sonrası destek konusunda da müşteri odaklı yaklaşımına uygun davranmaktadır.

 

E-Ticaret Sitesi Yapımında Farkımız Nedir?

 

İnternet büyük bir hızla gelişmektedir. Yenilikleri takip etmekte ve müşterilerimiz adına bu yenilikleri, işimize adapte etmekteyiz. Bunun yanı sıra, E-Ticaret sitelerinde gerekli olan yüksek güvenlik için en iyisini yapmaktayız. Firmamız, yazılım konusunda yetkin elemanlarla yoluna devam etmektedir. Bunun yanında yazılım gibi, tasarım konusunda da yenilikçi ve kaliteden ödün vermeyen bir anlayıştayız. Öte yandan, kurulumunu yaptığımız sitenin, arama motorlarıyla dost olmasını sağlıyoruz. Tüm, bu hizmetlerimizi, titiz ve profesyonel bir çabayla gerçekleştiriyoruz. Müşterilerimiz bizlere 7/24 ulaşabiliyorlar. Ayrıca, sitenin teslimatından sonra, istek üzerine teknik destek ve danışmanlık sağlamaya devam ediyoruz.